0
Dual Message Pre-Inked Round Stamp, Smiley Face/Thumbs-Up, 0.63″ dia, Red/Blue
$14.74
Two great stamps for the price of one. Each side has an attached flip open lid to keep surfaces clean and prolong stamp life. Re-inkable for thousands of impressions. Ergonomic rubber grip. Stamp Type: Symbol; Message(s): SMILEY FACE (ICON); THUMBS-UP (ICON); Ink Types: Pre-Inked; Re-Inkable; Impression Diameter: 0.63″.
100 in stock
| Global Product Type: | Symbol Stamps |
|---|---|
| Global Product Type: | Symbol Stamps |
| Impression Diameter: | 0.63" |
| Impression Diameter: | 0.63" |
| Ink Color: | Blue/Red |
| Ink Color: | Blue/Red |
| Ink Types: | Pre-Inked; Re-Inkable |
| Ink Types: | Pre-Inked; Re-Inkable |
| Message(s): | SMILEY FACE (ICON); THUMBS-UP (ICON) |
| Message(s): | SMILEY FACE (ICON); THUMBS-UP (ICON) |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Stamp Type: | Symbol |
| Stamp Type: | Symbol |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 0.30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.90 × 3.20 in |

Reviews
There are no reviews yet.