0
100% Juice Pouches Variety Pack, 6 oz, 40 Pouches/Carton
$57.75
A great alternative to soda. Fill up your office vending machine with a healthier alternative with these Capri SunĀ® pouches filled with 100% juice. No artificial sweeteners, colors, flavors, or preservatives. Not just for children anymore. Beverage Type: Juice; Flavor: Apple; Berry; Fruit Punch; Product Packaging: Pouch; Volume Capacity: 6 oz.
100 in stock
SKU: GRR22000720
Categories: Beverages & Beverage Dispensers, Breakroom Supplies, Candy, Gum & Mints, Coffee and Tea Filters, Condiments, Food, Foodservice, Juices, Meals & Snack Bars
Brand: Capri SunĀ®
| Beverage Type: | Juice |
|---|---|
| Flavor: | Apple; Berry; Fruit Punch |
| Global Product Type: | Juices |
| Package Includes: | (10) Apple; (10) Berry; (20) Fruit Punch |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Pouch |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Volume Capacity: | 6 oz |
Additional information
| Weight | 17.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.50 × 5.50 in |
Be the first to review “100% Juice Pouches Variety Pack, 6 oz, 40 Pouches/Carton” Cancel reply
Related products
-
Mina Weekly/Monthly Planner, Floral Artwork, 11 x 8.5, White/Violet/Peach Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$27.86 Add to cart -
Abyss Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month(Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
WorkStyle Stitched Monthly Planner, 11 x 8.5, Sunbaked Clay Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$13.51 Add to cart -
Emerald Isle Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Green Marbled Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.