0
Arnold Palmer Half and Half Iced Tea and Lemonade, 11.5 oz Bottle, 30/Carton
$66.12
Choose the original half and half, the Arnold Palmer tea and lemonade cocktail. It’s a unique and thoroughly refreshing beverage. One part premium, old-world, biting black tea. One part southern-style, sweet and tart lemonade. No artificial flavors or preservatives. Beverage Type: Iced Tea; Flavor: Half & Half – Iced Tea & Lemonade; Product Packaging: Bottle; Volume Capacity: 11.5 oz.
100 in stock
SKU: GRR22000724
Categories: Beverages & Beverage Dispensers, Breakroom Supplies, Candy, Gum & Mints, Coffee and Tea Filters, Condiments, Food, Foodservice, Juices, Meals & Snack Bars, Tea
Brand: Arizona®
| Beverage Type: | Iced Tea |
|---|---|
| Flavor: | Half & Half - Iced Tea & Lemonade |
| Global Product Type: | Iced Tea |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Bottle |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Volume Capacity: | 11.5 oz |
Additional information
| Weight | 26.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.00 × 7.00 in |
Be the first to review “Arnold Palmer Half and Half Iced Tea and Lemonade, 11.5 oz Bottle, 30/Carton” Cancel reply
Related products
-
Emerald Isle Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Green Marbled Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Weekly Appointment Book Refill Hourly Ruled, 6.25 x 3.25, White Sheets, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$22.25 Add to cart -
Abyss Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month(Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
Dewdrop Academic Weekly Monthly Planner, Watercolor Floral, Blue/Gray/Purple Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$26.19 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.