0
Cheez-It Crackers, 1.5 oz Single-Serving Snack Bags, White Cheddar, 8/Box
$13.91
Get a lightly spiced, sharp-cheese flavor with your cracker crunch. Made with 100% real cheese. 0g trans fat. 1.5oz Single-Serving Snack Bags. Food Type: Crackers; Flavor: White Cheddar; Capacity (Weight): 1.5 oz; Product Packaging: Bag.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 1.5 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Kosher Certified |
| Flavor: | White Cheddar |
| Food Type: | Crackers |
| Global Product Type: | Crackers |
| Kosher: | Yes |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Bag |
| Special Features: | 1.5oz Single-Serving Snack Bags |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 0.96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.10 × 10.30 in |
Be the first to review “Cheez-It Crackers, 1.5 oz Single-Serving Snack Bags, White Cheddar, 8/Box” Cancel reply
Related products
-
WorkStyle Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.75, Pink Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$16.29 Add to cart -
Midnight Garden Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Floral Artwork, Black/Pink/Green Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Floradoodle Weekly/Monthly Professional Planner, Floral Artwork, 11 x 8.5, Black/White Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$35.14 Add to cart -
Mina Weekly/Monthly Planner, Floral Artwork, 11 x 8.5, White/Violet/Peach Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$27.86 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.