0
Cup Noodles Stir Fry, Teriyaki Beef, 3 oz Cup, 6/Carton
$16.21
Microwaveable, takeout-style Asian meal ready in minutes. No driving. No woking. No waiting. Noodles are tossed with high-quality vegetables like green beans and cabbage and have no added MSG. Now you can take your favorite Asian dish on the go in the cup you adore from the noodle experts you know and love. Food Type: Meal/Entree; Flavor: Teriyaki Beef; Capacity (Weight): 3 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 3 oz |
|---|---|
| Contains Nuts: | No |
| Flavor: | Teriyaki Beef |
| Food Type: | Meal/Entree |
| Global Product Type: | Meal/Entree Kits |
| Kosher: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Cup |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 1.54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.60 × 7.98 in |
Be the first to review “Cup Noodles Stir Fry, Teriyaki Beef, 3 oz Cup, 6/Carton” Cancel reply
Related products
-
Dewdrop Academic Weekly Monthly Planner, Watercolor Floral, Blue/Gray/Purple Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$26.19 Add to cart -
Sweet ‘N Salty Gluten-Free Dark Chocolate Sea Salt Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart -
WorkStyle Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.75, Pink Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$16.29 Add to cart -
Emerald Isle Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Green Marbled Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.