0
Dark Chocolate and Sea Salt Mini Quinoa Crisps, 0.25 oz Bag, 125/Carton
$101.75
With a nearly 50/50 ratio of chocolate to quinoa and other healthy inclusions, Undercover is the ideal anytime snack for home, school and work. Food Type: Chips; Flavor: Dark Chocolate & Sea Salt; Capacity (Weight): 0.25 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
SKU: GRR30700382
Categories: Beverages & Beverage Dispensers, Drink Mixes, Food, Foodservice, Meals & Snack Bars, Snacks
Brand: UNDERCOVER® Snacks
| Capacity (Weight): | 0.25 oz |
|---|---|
| Contains Crustacean/Shellfish: | No |
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Eggs: | No |
| Contains Fish: | No |
| Contains Nuts: | No |
| Contains Sesame: | No |
| Contains Soy: | No |
| Contains Wheat: | No |
| Flavor: | Dark Chocolate & Sea Salt |
| Food Type: | Chips |
| Global Product Type: | Snacks |
| Gluten Free: | Yes |
| Kosher: | No |
| Non-GMO: | Yes |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Bag |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | Yes |
Additional information
| Weight | 2.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.40 × 8.60 in |
Be the first to review “Dark Chocolate and Sea Salt Mini Quinoa Crisps, 0.25 oz Bag, 125/Carton” Cancel reply
Related products
-
WorkStyle Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.75, Pink Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$16.29 Add to cart -
Emerald Isle Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Green Marbled Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Contempo Lite Academic Year Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.87, Black Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$24.09 Add to cart -
Warm ‘N Chewy Gluten-Free Oatmeal/Chocolate Chip Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.