0
Energy Bar, Mini Crunchy Peanut Butter, 0.99 oz Bar, 20/Box
$32.27
Get the energy you need to fuel your day. Delicious bars are an excellent source of protein and fiber. Made with 70% organic ingredients. Food Type: Nutrition & Snack Bars; Flavor: Mini Crunchy Peanut Butter; Capacity (Weight): 0.99 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 0.99 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Kosher Certified |
| Contains Nuts: | Yes |
| Flavor: | Mini Crunchy Peanut Butter |
| Food Type: | Nutrition & Snack Bars |
| Global Product Type: | Nutrition Bars |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | Yes |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Bar |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 1.52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.63 × 3.98 in |
Be the first to review “Energy Bar, Mini Crunchy Peanut Butter, 0.99 oz Bar, 20/Box” Cancel reply
Related products
-
Sweet ‘N Salty Gluten-Free Dark Chocolate Sea Salt Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart -
WorkStyle Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.75, Pink Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$16.29 Add to cart -
Abyss Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month(Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
Contempo Lite Academic Year Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.87, Black Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$24.09 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.