0
Juice Beverage, Cranberry, 15.2oz Bottle, 12/Carton
$58.01
Quench your thirst at home, at the office or on the go with your favorite juice. Bottle is easy to store in your desk, lunch bag, business case or backpack, as well as in your refrigerator. A great source of vitamin C. Stock up for refreshing taste at any time of the day or night. Beverage Type: Juice; Flavor: Cranberry; Product Packaging: Bottle; Volume Capacity: 15.2 oz.
100 in stock
SKU: QKR00864
Categories: Beverages & Beverage Dispensers, Building & MRO Supplies, Cleaners & Detergents, Foodservice, Janitorial & Facilities, Juices, Safety & Industrial, Sorbents, Traffic & Flood Barriers
Brand: Tropicana®
| Beverage Type: | Juice |
|---|---|
| Flavor: | Cranberry |
| Global Product Type: | Juice Drinks |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Bottle |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Volume Capacity: | 15.2 oz |
Additional information
| Weight | 13.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.00 × 7.70 in |
Be the first to review “Juice Beverage, Cranberry, 15.2oz Bottle, 12/Carton” Cancel reply
Related products
-
Harmony Weekly/Monthly Poly Planner, 8.81 x 7.88, Pink Cover, 13-Month: Jan 2026 to Jan 2027
$30.79 Add to cart -
WorkStyle Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.75, Pink Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$16.29 Add to cart -
Contempo Lite Academic Year Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.87, Black Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$24.09 Add to cart -

Badge Floral Academic/Calendar Year Wall Calendar, 24 x 36, 12-Month: (Jul 2025 to Jun 2026)/12-Month: (Jan 2026 to Dec 2026)
$34.99 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.