0
Lined Notes Pages for Planners/Organizers, 8.5 x 5.5, White Sheets, Undated, 30 Sheets
$8.99
Lined notes pages are loose-leaf for easy insert and removal. High-quality paper features superior ink bleed resistance. Undated format to use anytime for list and notes of all kinds. Punched for fit with any matching size ring planner or organizer. Dated: No; Academic Year: No; Julian Dates: No; Size (Bound-Side First): 8.5 x 5.5.
100 in stock
SKU: AAG011200
Categories: Appointment Book Refills, Calendars, Planners & Personal Organizers, Food, Foodservice, Meals & Snack Bars, Office, Stamps, Stamps & Stamp Supplies
Brand: COSCO 2000PLUSĀ®
| Academic Year: | No |
|---|---|
| Color Family: | White |
| Dated: | No |
| For Use With: | AT-A-GLANCEĀ® Planners/Organizers |
| Global Product Type: | Daters |
| Global Product Type: | Appointment Book/Personal Organizer Refills |
| Global Product Type: | Daters |
| Impression Height: | 0.63" |
| Impression Height: | 0.63" |
| Impression Width: | 1.25" |
| Impression Width: | 1.25" |
| Ink Color: | Black |
| Ink Color: | Black |
| Ink Types: | Self-Inking |
| Ink Types: | Self-Inking |
| Julian Dates: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Refill Type: | Notes/Memos Pages |
| Reversible: | No |
| Seasonal Availability: | No |
| Sheet Color(s): | White |
| Sheets per Calendar/Planner: | 30 |
| Size (Bound-Side First): | 8.5 x 5.5 |
| Stamp Type: | Dater |
| Stamp Type: | Dater |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Years: | 5 |
| Years: | 5 |
Additional information
| Weight | 0.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.50 × 0.16 in |
Be the first to review “Lined Notes Pages for Planners/Organizers, 8.5 x 5.5, White Sheets, Undated, 30 Sheets” Cancel reply
Related products
-
Emerald Isle Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Green Marbled Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Abyss Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Emerald Isle Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Green Marbled Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
Workstyle Compact Deskpad, 17.75 x 11, White Sheets, Pink Headband/Clear Corners, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$23.49 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.