0
Menu Holder For 8.5 x 11 Menus, Portrait Orientation, 2-View, 9.3 x 12 Holder, Clear/Black/Silver, 10/Pack
$22.99
Perfect for use in restaurants, cafes, bars and more. Menu slides in easily. Clear plastic cover protects the item on display from stains and tears. Anti-glare viewing window material. Portrait Orientation, 2-View. Color(s): Clear/Black/Silver; Width: 9.3″; Height: 12″; Insert Size: 8.5″ x 11″.
100 in stock
SKU: EXOSPLSMENU2
Categories: Arts & Crafts, Clipboards, Foodservice, Forms, Recordkeeping & Reference Materials, Frames, Frames & Matting, Furniture, Menu Holders, Office, Room Accessories, Table Service
Brand: Excello Global Products®
| Color(s): | Clear/Black/Silver |
|---|---|
| For Use With: | Menus |
| Global Product Type: | Foodservice Menu Holders |
| Height: | 12" |
| Insert Size: | 8.5" x 11" |
| Material(s): | Plastic |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Special Features: | Portrait Orientation, 2-View |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 9.3" |
Additional information
| Weight | 1.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.61 × 0.86 in |
Be the first to review “Menu Holder For 8.5 x 11 Menus, Portrait Orientation, 2-View, 9.3 x 12 Holder, Clear/Black/Silver, 10/Pack” Cancel reply
Related products
-
Harmony Weekly/Monthly Poly Planner, 8.81 x 7.88, Pink Cover, 13-Month: Jan 2026 to Jan 2027
$30.79 Add to cart -
Weekly Appointment Book Refill Hourly Ruled, 6.25 x 3.25, White Sheets, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$22.25 Add to cart -
Abyss Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month(Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
Floradoodle Weekly/Monthly Professional Planner, Floral Artwork, 11 x 8.5, Black/White Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$35.14 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.