0
Snack Size Peanut Butter Cups, 19.5 oz Bag, 2 Bags/Carton
$43.55
These big packs of snack size, gluten-free Reese’s® Peanut Butter Cups help you avoid the need to shop for candy refills. Just be sure to set aside a pack to enjoy throughout the harvest season! Food Type: Candy Bars; Flavor: Peanut Butter/Chocolate; Capacity (Weight): 19.5 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
SKU: GRR60004058
Categories: Breakroom Supplies, Candy, Gum & Mints, Creamers, Food, Foodservice, Meals & Snack Bars, Snacks
Brand: Reese's®
| Capacity (Weight): | 19.5 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Kosher Certified |
| Contains Crustacean/Shellfish: | No |
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Eggs: | No |
| Contains Fish: | No |
| Contains Nuts: | Yes |
| Contains Sesame: | No |
| Contains Soy: | Yes |
| Contains Wheat: | No |
| Flavor: | Peanut Butter/Chocolate |
| Food Type: | Candy Bars |
| Global Product Type: | Candy |
| Gluten Free: | Yes |
| Kosher: | Yes |
| Non-GMO: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Bag |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 1.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.25 × 2.00 in |
Be the first to review “Snack Size Peanut Butter Cups, 19.5 oz Bag, 2 Bags/Carton” Cancel reply
Related products
-
Abyss Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month(Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
Dewdrop Academic Weekly Monthly Planner, Watercolor Floral, Blue/Gray/Purple Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$26.19 Add to cart -

Badge Floral Academic/Calendar Year Wall Calendar, 24 x 36, 12-Month: (Jul 2025 to Jun 2026)/12-Month: (Jan 2026 to Dec 2026)
$34.99 Add to cart -
Harmony Weekly/Monthly Poly Planner, 8.81 x 7.88, Pink Cover, 13-Month: Jan 2026 to Jan 2027
$30.79 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.