0
Wall Mounted Wet Wipe Dispenser, 11 x 11 x 13.5, White
$93.50
Centerpull dispenser with window for better sight. Features internal drip tray to recycle solution. Towels Dispensers Type: Wet Wipe Dispenser; Dispenser Capacity (text): 2,500 Wipes; Material(s): Plastic; Color(s): White.
100 in stock
| Color(s): | White |
|---|---|
| Depth: | 11" |
| Dispenser Capacity (text): | 2,500 Wipes |
| For Use With: | Tork® GN110100, GN111100 |
| Global Product Type: | Wipe/Wiper Dispensers |
| Height: | 13.5" |
| Material(s): | Plastic |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Towels Dispensers Type: | Wet Wipe Dispenser |
| Width: | 11" |
Additional information
| Weight | 3.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.75 × 10.63 in |

Reviews
There are no reviews yet.