0
Remanufactured Black Toner, Replacement for 652A (CF320A), 11,500 Page-Yield
$240.07
Innovera® remanufactured monochrome laser print cartridges provide the same quality and performance as the national brands at an affordable price. These cartridges are remanufactured in ISO 9001:2008-certified facilities using the highest quality chemical toners and components to ensure they meet or exceed national brand page yield and print performance-guaranteed. Device Types: Laser Printer; Color(s): Black; Page-Yield: 11,500; Supply Type: Toner.
100 in stock
| Color(s): | Black |
|---|---|
| Compliance Standards: | GreenCircle Certified |
| Device Types: | Laser Printer |
| For Use With: | HP LaserJet Enterprise 600 Color M651DN, M651N, M651XH; LaserJet Enterprise 600 MFP M680DN, M680F; LaserJet Enterprise 600 Flow MFP M680Z |
| Global Product Type: | Toner/Toner Cartridges |
| Market Indicator (Cartridge Number): | 652A |
| OEM/Compatible: | Compatible |
| Page-Yield: | 11,500 |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 86% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Remanufactured: | Yes |
| Replacement For: | CF320A |
| Supply Type: | Toner |
| Total Recycled Content Percent: | 86% |
Additional information
| Weight | 3.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.44 × 5.63 in |

Reviews
There are no reviews yet.