0
Energy Bar, Mini Chocolate Chip, 0.99 oz Bar, 20/Box
$32.27
Get the energy you need to fuel your day. Delicious bars are an excellent source of protein and fiber. Made with 70% organic ingredients. Food Type: Nutrition & Snack Bars; Flavor: Mini Chocolate Chip; Capacity (Weight): 0.99 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 0.99 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Kosher Certified |
| Contains Nuts: | Yes |
| Flavor: | Mini Chocolate Chip |
| Food Type: | Nutrition & Snack Bars |
| Global Product Type: | Nutrition Bars |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | Yes |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Bar |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 1.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.71 × 3.89 in |
Be the first to review “Energy Bar, Mini Chocolate Chip, 0.99 oz Bar, 20/Box” Cancel reply
Related products
-
WorkStyle Monthly Desk Pad Calendar, 21.75 x 17, White Sheets, Teal Headband/Clear Corners, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$26.49 Add to cart -
WorkStyle Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.75, Pink Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$16.29 Add to cart -
Emerald Isle Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Green Marbled Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Abyss Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.