HP 654A, (CF333A) Magenta Original LaserJet Toner Cartridge
$748.56
Depend on trustworthy printing supplies to maintain productivity. HP LaserJet toner cartridges deliver consistent, uninterrupted printing. Because cartridges are designed for exceptional reliability, you avoid wasted supplies and expensive delays. Produce standout business documents and marketing materials, using Original HP toner cartridges with HP ColorSphere technology. Get print shop-quality results on a wide range of papers designed for professional office printing. Track cartridge use and reorder easily, with intelligence built into Original HP toner cartridges. Automatic seal removal makes installation quick and easy. Device Types: Laser Printer; Color(s): Magenta; Page-Yield: 15,000; Supply Type: Toner.
100 in stock
| Color(s): | Magenta |
|---|---|
| Device Types: | Laser Printer |
| For Use With: | HP Color LaserJet Enterprise M651 Series |
| Global Product Type: | Toner/Toner Cartridges |
| Market Indicator (Cartridge Number): | HP 654A |
| OEM/Compatible: | OEM |
| Page-Yield: | 15,000 |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Remanufactured: | No |
| Supply Type: | Toner |
| Total Recycled Content Percent: | 12% |
Additional information
| Weight | 2.86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.35 × 8.43 in |

Reviews
There are no reviews yet.