0
HP 45A (Q5945A) Black Original LaserJet Toner Cartridge
$376.87
Designed to work the first time, every time. Better together. Better results. Quality prints you can take pride in. OEM dependability. Device Types: Multifunction Laser Printer; Color(s): Black; Page-Yield: 18,000; Supply Type: Toner.
100 in stock
| Color(s): | Black |
|---|---|
| Device Types: | Multifunction Laser Printer |
| For Use With: | HP LaserJet 4345MFP |
| Global Product Type: | Toner/Toner Cartridges |
| Market Indicator (Cartridge Number): | 45A |
| OEM/Compatible: | OEM |
| Page-Yield: | 18,000 |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Remanufactured: | No |
| Supply Type: | Toner |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 7.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.39 × 12.99 in |

Reviews
There are no reviews yet.