0
Lip Balm with Aloe Vera and Vitamin E, Assorted Flavors, 0.1 oz Tube, 100/Box
$75.00
Lip balm is great for people of all ages. Delivers mega moisture and great flavor. Contains aloe and vitamin E. Assorted Flavors—Includes blue raspberry, strawberry, and watermelon lip balms. Flavor: Assorted; Capacity (Weight): 0.1 oz; Product Packaging: Tube; Quantity: 100/Box.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 0.1 oz |
|---|---|
| Flavor: | Assorted |
| Global Product Type: | Lip Balms |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Tube |
| Special Features: | Assorted Flavors—Includes blue raspberry, strawberry, and watermelon lip balms. |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 1.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.00 × 5.70 in |

Reviews
There are no reviews yet.