0
Maid Caddy, Two Compartments, 16 x 9 x 5, Gray
$68.15
Caddy snaps securely onto BRUTE® container rims. Compact, carry-around design with handle allows you to take the caddy where it’s needed. Two compartments accommodate spray bottles, towels, can liners and more. Caddy Pocket(s): 2; Material(s): Plastic; Color(s): Gray; Color Family: Gray.
100 in stock
| Caddy Pocket(s): | 2 |
|---|---|
| Color Family: | Gray |
| Color(s): | Gray |
| For Use With: | Rubbermaid® Commercial 2643, 2643-60 |
| Global Product Type: | Can Rim Trays |
| Height: | 5" |
| Material(s): | Plastic |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 16" |
Additional information
| Weight | 1.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.25 × 5.50 in |

Reviews
There are no reviews yet.