0
Plastic Cube Desktop Organizer, 4 Compartments, 6 x 6 x 6, Smoke
$48.98
Keep your workstation neat and streamlined with this cube-shaped desktop organizer. The four compartments let you separate different items. Desktop Supplies Organizer Type: Multipurpose; Number of Compartments: 4; Overall Width: 6″; Overall Depth: 6″.
100 in stock
| Color(s): | Smoke |
|---|---|
| Desktop Supplies Organizer Type: | Multipurpose |
| Global Product Type: | Multipurpose Desktop Supplies Organizers |
| Material(s): | Plastic |
| Number of Compartments: | 4 |
| Overall Depth: | 6" |
| Overall Height: | 6" |
| Overall Width: | 6" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 1.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.40 × 6.59 in |

Reviews
There are no reviews yet.