0
100% Juice, Apple, 10 oz Bottle, 24/Carton
$74.64
Quench your thirst at home, at the office or on the go with your favorite juice. Bottle is easy to store in your desk, lunch bag, business case or backpack, as well as in your refrigerator. A great source of vitamin C. Stock up for refreshing taste at any time of the day or night. 100% Juice. Beverage Type: Juice; Flavor: Apple; Product Packaging: Bottle; Volume Capacity: 10 oz.
100 in stock
SKU: QKR57178
Categories: Beverages & Beverage Dispensers, Food, Foodservice, Juices, Meals & Snack Bars, Sports Drinks
Brand: Tropicana®
| Beverage Type: | Juice |
|---|---|
| Flavor: | Apple |
| Global Product Type: | Juices |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Bottle |
| Special Features: | 100% Juice |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Volume Capacity: | 10 oz |
Additional information
| Weight | 18.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.56 × 7.00 in |
Be the first to review “100% Juice, Apple, 10 oz Bottle, 24/Carton” Cancel reply
Related products
-
Midnight Garden Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Floral Artwork, Black/Pink/Green Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Harmony Weekly/Monthly Poly Planner, 8.81 x 7.88, Pink Cover, 13-Month: Jan 2026 to Jan 2027
$30.79 Add to cart -

Badge Floral Academic/Calendar Year Wall Calendar, 24 x 36, 12-Month: (Jul 2025 to Jun 2026)/12-Month: (Jan 2026 to Dec 2026)
$34.99 Add to cart -
Midnight Garden Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Floral Artwork, Black/Pink/Green Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.