0
Biscuits, Honey with Peanut Butter, 1.35 oz Pouch, 16/Box
$38.57
Biscuit boost! Rich, sweet and creamy nut-butter filling sandwiched between two crispy, 100% natural, whole-grain oat biscuits hits you with a surge of energy. Good source of fiber. No trans fat, no high fructose corn syrup and no artificial flavors. Individually wrapped. Food Type: Cookies; Flavor: Honey with Peanut Butter; Capacity (Weight): 1.35 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 1.35 oz |
|---|---|
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Nuts: | Yes |
| Flavor: | Honey with Peanut Butter |
| Food Type: | Cookies |
| Global Product Type: | Cookies |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Pouch |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 1.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.54 × 3.11 in |
Be the first to review “Biscuits, Honey with Peanut Butter, 1.35 oz Pouch, 16/Box” Cancel reply
Related products
-
Warm ‘N Chewy Gluten-Free Oatmeal/Chocolate Chip Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart -
Abyss Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -

Fashion Monthly Planner, 11 x 9, Red/Gold Cover, 15-Month: Jan 2024 to March 2025
$30.09 Add to cart -
WorkStyle Monthly Desk Pad Calendar, 21.75 x 17, White Sheets, Teal Headband/Clear Corners, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$26.49 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.