0
Breakfast Cereal, Frosted Flakes, Single-Serve 2.1 oz Cup, 6/Box
$20.09
Individual servings, super-size-to-go cups. Food Type: Breakfast Cereal; Flavor: Frosted Flakes®; Capacity (Weight): 2.1 oz; Product Packaging: Cup.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 2.1 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Kosher Certified |
| Flavor: | Frosted Flakes® |
| Food Type: | Breakfast Cereal |
| Global Product Type: | Breakfast Cereals |
| Kosher: | Yes |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Cup |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 1.21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.40 × 3.50 in |
Be the first to review “Breakfast Cereal, Frosted Flakes, Single-Serve 2.1 oz Cup, 6/Box” Cancel reply
Related products
-
Abyss Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month(Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
Elizabeth Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Floral Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Midnight Garden Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Floral Artwork, Black/Pink/Green Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Elizabeth Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Floral Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.