0
Breakfast Cereal – Single Serve, Classic Assortment, 2.1 oz Cup, 60/Carton
$156.39
Stock the breakroom, lobby or cafeteria with classic breakfast cereals, and encourage guests, customers and employees to start the day right with a delicious, single-portion cup. Healthy and hearty. Food Type: Breakfast Cereal; Flavor: Classic Assortment; Capacity (Weight): 2.1 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 2.1 oz |
|---|---|
| Flavor: | Classic Assortment |
| Food Type: | Breakfast Cereal |
| Global Product Type: | Breakfast Cereals |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | No |
| Non-GMO: | No |
| Package Includes: | (16) Frosted Flakes®; (12) Frosted Mini Wheats®; (8) Raisin Bran® Crunch; (8) Smart Start® Original Antioxidant; (8) Special K® Original; (6) Corn Flakes; (6) Rice Crispies® |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Cup |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 11.98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.75 × 13.63 in |
Be the first to review “Breakfast Cereal – Single Serve, Classic Assortment, 2.1 oz Cup, 60/Carton” Cancel reply
Related products
-
Contempo Lite Academic Year Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.87, Black Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$24.09 Add to cart -
Weekly Appointment Book Refill Hourly Ruled, 6.25 x 3.25, White Sheets, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$22.25 Add to cart -
Emerald Isle Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Green Marbled Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
WorkStyle Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.75, Pink Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$16.29 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.