0
Cheerios Breakfast Cereal, Single-Serve 1.3 oz Cup, 6/Pack
$13.99
Six individual serving cups per pack. Food Type: Breakfast Cereal; Flavor: CheeriosĀ®; Capacity (Weight): 1.3 oz; Vegan: Yes.
100 in stock
SKU: AVTSN13896
Categories: Candy, Gum & Mints, Cash Handling, Flags, Food, Foodservice, General Office Accessories, Identification Badges, Meals & Snack Bars, Name Badge Kits, Office, Pencil Cases, Punches, Snacks, Staplers & Punches, Tags, Tags & Tickets, Tally Counters, Writing & Correction Supplies
Brand: General Mills
| Capacity (Weight): | 1.3 oz |
|---|---|
| Flavor: | CheeriosĀ® |
| Food Type: | Breakfast Cereal |
| Global Product Type: | Breakfast Cereals |
| Gluten Free: | Yes |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Cup |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | Yes |
Additional information
| Weight | 0.86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.00 × 3.50 in |
Be the first to review “Cheerios Breakfast Cereal, Single-Serve 1.3 oz Cup, 6/Pack” Cancel reply
Related products
-
Dewdrop Academic Weekly Monthly Planner, Watercolor Floral, Blue/Gray/Purple Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$26.19 Add to cart -
Floradoodle Weekly/Monthly Professional Planner, Floral Artwork, 11 x 8.5, Black/White Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$35.14 Add to cart -
Emerald Isle Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Green Marbled Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
Warm ‘N Chewey Gluten-Free Blueberry/Lemon Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.