0
Cheese Danish, 4 oz Box, 12/Carton
$60.98
Cloverhill prides themselves in producing the finest baked goods, such as this cheese danish, available for over 40 years. This danish is perfect for breakfast in the morning, or as an afternoon snack! This cheese danish is sure to delight. Great when warmed up too. Food Type: Danish/Pastries; Flavor: Cheese; Capacity (Weight): 4 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 4 oz |
|---|---|
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Nuts: | No |
| Flavor: | Cheese |
| Food Type: | Danish/Pastries |
| Global Product Type: | Pastries |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | No |
| Non-GMO: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Box |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 3.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.00 × 10.00 in |
Be the first to review “Cheese Danish, 4 oz Box, 12/Carton” Cancel reply
Related products
-
Warm ‘N Chewey Gluten-Free Blueberry/Lemon Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart -
Abyss Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Contempo Lite Academic Year Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.87, Black Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$24.09 Add to cart -
Elizabeth Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Floral Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.