0
Cheez-it Crackers, 1.5 oz Bag, White Cheddar, 45/Carton
$62.19
Get a lightly spiced, sharp-cheese flavor with your cracker crunch. Made with 100% real cheese. 0g trans fat. 1.5 oz Bag. Food Type: Crackers; Flavor: White Cheddar; Capacity (Weight): 1.5 oz; Product Packaging: Bag.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 1.5 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Kosher Certified |
| Flavor: | White Cheddar |
| Food Type: | Crackers |
| Global Product Type: | Crackers |
| Kosher: | Yes |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Bag |
| Special Features: | 1.5 oz Bag |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 5.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.94 × 9.75 in |
Be the first to review “Cheez-it Crackers, 1.5 oz Bag, White Cheddar, 45/Carton” Cancel reply
Related products
-

Badge Floral Academic/Calendar Year Wall Calendar, 24 x 36, 12-Month: (Jul 2025 to Jun 2026)/12-Month: (Jan 2026 to Dec 2026)
$34.99 Add to cart -
Abyss Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month(Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
Warm ‘N Chewy Gluten-Free Oatmeal/Chocolate Chip Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart -
Sweet ‘N Salty Gluten-Free Dark Chocolate Sea Salt Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.