0
Chow Mein Teriyaki Chicken Noodles, 4 oz, 8/Carton
$26.47
The next time you crave Chinese food, simply reach in your cupboard for the Nissin® Chow Mein Teriyaki Chicken ramen noodles. With the savory sauce that complements delicious straight noodles and premium ingredients, Nissin® Chow Mein is ready in five simple minutes. Food Type: Meal/Entree; Flavor: Teriyaki Chicken; Capacity (Weight): 4 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 4 oz |
|---|---|
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Eggs: | Yes |
| Contains Soy: | Yes |
| Contains Wheat: | Yes |
| Disclaimer Statement: | Manufactured in a facility that also processes peanuts, tree nuts and sesame. |
| Flavor: | Teriyaki Chicken |
| Food Type: | Meal/Entree |
| Global Product Type: | Meal/Entree Kits |
| Gluten Free: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Bowl |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 3.38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.34 × 6.02 in |
Be the first to review “Chow Mein Teriyaki Chicken Noodles, 4 oz, 8/Carton” Cancel reply
Related products
-
WorkStyle Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.75, Pink Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$16.29 Add to cart -
Abyss Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Weekly Appointment Book Refill Hourly Ruled, 6.25 x 3.25, White Sheets, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$22.25 Add to cart -
Sweet ‘N Salty Gluten-Free Dark Chocolate Sea Salt Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.