0
Classic Hummus with Pretzel, 4.56 oz Cup, 6 Cups/Pack
$86.30
Sabra Snackers Classic Hummus with Pretzels is a satisfying blend of chickpeas (garbanzo beans), garlic and ground sesame seeds. Each pack is served with pretzel crisps for snacking on the go. These perfectly packaged on the go cups are perfect for snacking inbetween meetings or running from errand to errand. Food Type: Dips & Spreads; Flavor: Classic/Pretzel; Capacity (Weight): 4.56 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
SKU: GRR90200452
Categories: Beverages & Beverage Dispensers, Caffeinated, Coffee, Food, Foodservice, Fresh Food, Juices, Meals & Snack Bars, Snacks, Tea
Brand: Sabra®
| Capacity (Weight): | 4.56 oz |
|---|---|
| Contains Dairy: | No |
| Contains Nuts: | No |
| Flavor: | Classic/Pretzel |
| Food Type: | Dips & Spreads |
| Global Product Type: | Snacks |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | No |
| Non-GMO: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Cup |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 4.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.00 × 10.00 in |
Be the first to review “Classic Hummus with Pretzel, 4.56 oz Cup, 6 Cups/Pack” Cancel reply
Related products
-
Abyss Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Contempo Lite Academic Year Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.87, Black Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$24.09 Add to cart -
Sweet ‘N Salty Gluten-Free Dark Chocolate Sea Salt Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart -
Weekly Appointment Book Refill Hourly Ruled, 6.25 x 3.25, White Sheets, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$22.25 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.