0
Cookie Variety Pack, Assorted Flavors, 0.77 oz Pack, 60 Packs/Carton
$85.27
Everything in moderation, and these Nabisco Cookie Variety Packs offer the sweet treat you need for a mid-day pick-me-up without the guilt. With two cookies per pack, it is just enough to feel satisfied. In Chips Ahoy, Oreo, and Golden Oreo, there is bound to be a cookie for everyone in the office. Perfect for the office breakroom or vending machine. Food Type: Cookies; Flavor: Chips Ahoy®; Golden Oreo; Oreo®; Capacity (Weight): 0.77 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
SKU: GRR22000729
Categories: Beverages & Beverage Dispensers, Breakroom Supplies, Candy, Gum & Mints, Coffee and Tea Filters, Condiments, Food, Foodservice, Juices, Meals & Snack Bars, Snacks, Tea
Brand: Nabisco®
| Capacity (Weight): | 0.77 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Contains Nuts; Kosher Certified |
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Nuts: | Yes |
| Flavor: | Chips Ahoy®; Golden Oreo; Oreo® |
| Food Type: | Cookies |
| Global Product Type: | Cookies |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | Yes |
| Non-GMO: | No |
| Package Includes: | (30) Oreo®; (20) Chips Ahoy®; (10) Golden Oreo |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Pack |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 3.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.50 × 8.00 in |
Be the first to review “Cookie Variety Pack, Assorted Flavors, 0.77 oz Pack, 60 Packs/Carton” Cancel reply
Related products
-
Mina Weekly/Monthly Planner, Floral Artwork, 11 x 8.5, White/Violet/Peach Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$27.86 Add to cart -
WorkStyle Stitched Monthly Planner, 11 x 8.5, Sunbaked Clay Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$13.51 Add to cart -
Elizabeth Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Floral Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Midnight Garden Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Floral Artwork, Black/Pink/Green Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.