0
Energy Bar, Chocolate Brownie, 2.4 oz Bar, 12 Bars/Box
$40.86
Get the energy you need to fuel your day. Delicious bars are an excellent source of protein and fiber. Made with 70% organic ingredients. Food Type: Nutrition & Snack Bars; Flavor: Chocolate Brownie; Capacity (Weight): 2.4 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 2.4 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Kosher Certified |
| Contains Nuts: | No |
| Flavor: | Chocolate Brownie |
| Food Type: | Nutrition & Snack Bars |
| Global Product Type: | Nutrition Bars |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | Yes |
| Non-GMO: | Yes |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Bar |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 2.13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.50 × 2.25 in |
Be the first to review “Energy Bar, Chocolate Brownie, 2.4 oz Bar, 12 Bars/Box” Cancel reply
Related products
-
Elizabeth Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Floral Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
Contempo Lite Academic Year Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.87, Black Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$24.09 Add to cart -
Floradoodle Weekly/Monthly Professional Planner, Floral Artwork, 11 x 8.5, Black/White Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$35.14 Add to cart -
Badge Geo Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Green Cover, 13-Month (Jan-Jan): 2026
$35.56 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.