0
Gardetto’s Snack Mix, Original Flavor, 5.5 oz Bag, 7/Box
$39.78
A mix of several snack foods with a hearty texture and robust flavor. Food Type: Crackers; Flavor: Original; Capacity (Weight): 5.5 oz; Product Packaging: Bag.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 5.5 oz |
|---|---|
| Contains Dairy: | Yes |
| Flavor: | Original |
| Food Type: | Crackers |
| Global Product Type: | Crackers |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Bag |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 3.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.62 × 7.12 in |
Be the first to review “Gardetto’s Snack Mix, Original Flavor, 5.5 oz Bag, 7/Box” Cancel reply
Related products
-
Badge Geo Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Green Cover, 13-Month (Jan-Jan): 2026
$35.56 Add to cart -
Floradoodle Weekly/Monthly Professional Planner, Floral Artwork, 11 x 8.5, Black/White Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$35.14 Add to cart -
WorkStyle Monthly Desk Pad Calendar, 21.75 x 17, White Sheets, Teal Headband/Clear Corners, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$26.49 Add to cart -
Elizabeth Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Floral Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.