0
Gift Certificates with Envelopes, 8.5 x 3.67, Blue/Gold with Blue Border, 25/Pack
$17.49
These gift certificates don’t simply look great, they’re also designed for close record-keeping. The two-part carbonless forms feature a designer background, signature line and consecutive numbering for security. Blue printing on yellow/gold background. Quality white weave envelopes. Shape: Rectangular; Color(s): Ivory (Original); Canary (Copy); Color Family: Beige; Border Color(s): Blue.
100 in stock
| Border Color(s): | Blue |
|---|---|
| Color Family: | Beige |
| Color(s): | Ivory (Original); Canary (Copy) |
| Global Product Type: | Gift Certificates |
| Height: | 3.67" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Shape: | Rectangular |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 8.5" |
Additional information
| Weight | 0.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.40 × 4.10 in |

Reviews
There are no reviews yet.