0
Goldfish Crackers, Cheddar, 1.5 oz Bag, 30 Bags/Box
$69.59
Swim through your afternoon with tasty baked snack crackers in your favorite fishy shapes. Baked crackers have zero grams trans fat. Yummy cheddar cheese flavor. Let these little fishies brighten up your day; they’re the only snack that smiles back! Food Type: Crackers; Flavor: Cheddar Cheese; Capacity (Weight): 1.5 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 1.5 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Contains Nuts |
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Nuts: | Yes |
| Flavor: | Cheddar Cheese |
| Food Type: | Crackers |
| Global Product Type: | Crackers |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | No |
| Non-GMO: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Bag |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 3.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.25 × 3.60 in |

Reviews
There are no reviews yet.