0
Granola Bars, Oats’n Honey Cereal, 1.5 oz Bar, 18/Box
$30.45
Energy from pure and natural ingredients brings together the goodness of whole grains and the nutritional benefits of calcium. Food Type: Granola; Flavor: Crunchy Oats’n Honey; Capacity (Weight): 1.5 oz; Gluten Free: Yes.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 1.5 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Kosher Certified |
| Contains Nuts: | Yes |
| Flavor: | Crunchy Oats'n Honey |
| Food Type: | Granola |
| Global Product Type: | Granola Bars |
| Gluten Free: | Yes |
| Kosher: | Yes |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Bar |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 2.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.25 × 3.25 in |
Be the first to review “Granola Bars, Oats’n Honey Cereal, 1.5 oz Bar, 18/Box” Cancel reply
Related products
-

Fashion Monthly Planner, 11 x 9, Red/Gold Cover, 15-Month: Jan 2024 to March 2025
$30.09 Add to cart -
Harmony Weekly/Monthly Poly Planner, 8.81 x 7.88, Pink Cover, 13-Month: Jan 2026 to Jan 2027
$30.79 Add to cart -
Workstyle Compact Deskpad, 17.75 x 11, White Sheets, Pink Headband/Clear Corners, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$23.49 Add to cart -
WorkStyle Stitched Monthly Planner, 11 x 8.5, Sunbaked Clay Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$13.51 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.