0
Granola Bars, Sweet and Salty Nut Almond Cereal, 1.2 oz Bar, 16/Box
$26.15
Energy from pure and natural ingredients brings together the goodness of whole grains and the nutritional benefits of calcium. Food Type: Granola; Flavor: Sweet & Salty Nut Almond; Capacity (Weight): 1.2 oz; Product Packaging: Bar.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 1.2 oz |
|---|---|
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Nuts: | Yes |
| Flavor: | Sweet & Salty Nut Almond |
| Food Type: | Granola |
| Global Product Type: | Granola Bars |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Bar |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 1.51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.75 × 3.75 in |
Be the first to review “Granola Bars, Sweet and Salty Nut Almond Cereal, 1.2 oz Bar, 16/Box” Cancel reply
Related products
-
Elizabeth Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Floral Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Hera Weekly Monthly Planner, Wavy Lines, 11 x 8.5, Black/Gold Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$26.19 Add to cart -
Emerald Isle Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Green Marbled Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Abyss Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.