0
Homestyle Chocolate Chip Cookies, 2.5 oz Pack, 2 Cookies/Pack, 60 Packs/Carton
$131.64
Sweet, soft and tasty home-style cookies are a lunchbox favorite. Rich, semi-sweet chocolate chips delight children of all ages. Vacuum sealed packaging and freshness guarantee. Food Type: Cookies; Flavor: Chocolate Chip; Capacity (Weight): 2.5 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 2.5 oz |
|---|---|
| Contains Crustacean/Shellfish: | No |
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Eggs: | Yes |
| Contains Fish: | No |
| Contains Nuts: | Yes |
| Contains Sesame: | No |
| Contains Soy: | Yes |
| Contains Wheat: | Yes |
| Flavor: | Chocolate Chip |
| Food Type: | Cookies |
| Global Product Type: | Cookies |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | No |
| Non-GMO: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Pack |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 11.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.12 × 4.62 in |
Be the first to review “Homestyle Chocolate Chip Cookies, 2.5 oz Pack, 2 Cookies/Pack, 60 Packs/Carton” Cancel reply
Related products
-
WorkStyle Stitched Monthly Planner, 11 x 8.5, Sunbaked Clay Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$13.51 Add to cart -
Sweet ‘N Salty Gluten-Free Dark Chocolate Sea Salt Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart -
Floradoodle Weekly/Monthly Professional Planner, Floral Artwork, 11 x 8.5, Black/White Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$35.14 Add to cart -
Warm ‘N Chewey Gluten-Free Blueberry/Lemon Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.