0
Honey Maid Honey Grahams, 14.4 oz Box, 4 Boxes/Pack
$62.15
Add some snap to deliciousness with Honey Grahams. They’re excellent alone, but they make great pie crusts, s’mores and cookie sandwiches, too! Made with real honey. 8g of whole grain per serving. Food Type: Crackers; Flavor: Honey Grahams; Capacity (Weight): 14.4 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
SKU: GRR22000442
Categories: Breakroom Supplies, Food, Foodservice, Meals & Snack Bars, Snacks, Sweeteners
Brand: Nabisco®
| Capacity (Weight): | 14.4 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Contains Nuts |
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Nuts: | Yes |
| Flavor: | Honey Grahams |
| Food Type: | Crackers |
| Global Product Type: | Crackers |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | No |
| Non-GMO: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Box |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 5.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.00 × 5.00 in |
Be the first to review “Honey Maid Honey Grahams, 14.4 oz Box, 4 Boxes/Pack” Cancel reply
Related products
-
Harmony Weekly/Monthly Poly Planner, 8.81 x 7.88, Pink Cover, 13-Month: Jan 2026 to Jan 2027
$30.79 Add to cart -
Weekly Appointment Book Refill Hourly Ruled, 6.25 x 3.25, White Sheets, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$22.25 Add to cart -
Warm ‘N Chewey Gluten-Free Blueberry/Lemon Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart -
Workstyle Compact Deskpad, 17.75 x 11, White Sheets, Pink Headband/Clear Corners, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$23.49 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.