0
Lava Hand Soap, Unscented, 5.75 oz, 24/Carton
$80.43
Heavy-duty hand soap with pumice cleans dirty hands. Mild on skin. Soap Type: Bar; Capacity (Weight): 5.75 oz; Scent: Unscented; Personal Soaps Application: Hand.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 5.75 oz |
|---|---|
| Color(s): | White |
| Global Product Type: | Bar Soap |
| Personal Soaps Application: | Hand |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Bar |
| Scent: | Unscented |
| Soap Type: | Bar |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 9.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.50 × 5.38 in |
Be the first to review “Lava Hand Soap, Unscented, 5.75 oz, 24/Carton” Cancel reply
Related products
-

Badge Floral Academic/Calendar Year Wall Calendar, 24 x 36, 12-Month: (Jul 2025 to Jun 2026)/12-Month: (Jan 2026 to Dec 2026)
$34.99 Add to cart -
WorkStyle Monthly Desk Pad Calendar, 21.75 x 17, White Sheets, Teal Headband/Clear Corners, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$26.49 Add to cart -
Elizabeth Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Floral Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Midnight Garden Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Floral Artwork, Black/Pink/Green Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.