0
Milk Chocolate Candy Mini Assortment, 32.9 oz Bag, 122 Individually Wrapped Chocolates
$42.82
Get the party started with this Hershey®’s Chocolate Mix Assortment! There’s something for everyone and every occasion: Hershey® Kisses Milk Chocolates, Reese’s® Peanut Butter Cups Miniatures and Hershey®’s Miniatures Assortment! Food Type: Candy Bars; Flavor: Hershey®’s Kisses Milk Chocolates; Hershey®’s Miniatures Assortment; Reese’s® Peanut Butter Cups Miniatures; Capacity (Weight): 32.9 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
SKU: GRR22002588
Categories: Beverages & Beverage Dispensers, Candy, Gum & Mints, First Aid & Health Supplies, Food, Foodservice, Janitorial & Facilities, Juices, Meals & Snack Bars, Medicines, Personal Care, Sports Drinks
Brand: Hershey®'s
| Capacity (Weight): | 32.9 oz |
|---|---|
| Contains Crustacean/Shellfish: | No |
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Eggs: | Yes |
| Contains Fish: | No |
| Contains Nuts: | Yes |
| Contains Sesame: | No |
| Contains Soy: | Yes |
| Contains Wheat: | Yes |
| Flavor: | Hershey®'s Kisses Milk Chocolates; Hershey®'s Miniatures Assortment; Reese's® Peanut Butter Cups Miniatures |
| Food Type: | Candy Bars |
| Global Product Type: | Candy |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | No |
| Non-GMO: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Bag |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 2.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.25 × 10.50 in |
Be the first to review “Milk Chocolate Candy Mini Assortment, 32.9 oz Bag, 122 Individually Wrapped Chocolates” Cancel reply
Related products
-
Harmony Weekly/Monthly Poly Planner, 8.81 x 7.88, Pink Cover, 13-Month: Jan 2026 to Jan 2027
$30.79 Add to cart -
Badge Geo Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Green Cover, 13-Month (Jan-Jan): 2026
$35.56 Add to cart -
Abyss Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Contempo Lite Academic Year Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.87, Black Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$24.09 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.