0
Mini Pretzels. 0.92 oz Pack, 36 Packs/Box, 2 Boxes/Carton
$58.86
Enjoy the “Olde Tyme,” great taste of traditional Pennsylvania Dutch pretzels. Always fat free, they’re a great crunchy, salty alternative to chips. Grab a bag of this premium, satisfying snack at work, at home or at play. Food Type: Pretzels; Flavor: Mini; Capacity (Weight): 0.92 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
SKU: GRR60004087
Categories: Candy, Gum & Mints, Food, Foodservice, Meals & Snack Bars, Snacks
Brand: Snyder's®
| Capacity (Weight): | 0.92 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Kosher Certified |
| Contains Crustacean/Shellfish: | No |
| Contains Dairy: | No |
| Contains Eggs: | No |
| Contains Fish: | No |
| Contains Nuts: | No |
| Contains Sesame: | No |
| Contains Soy: | No |
| Contains Wheat: | Yes |
| Flavor: | Mini |
| Food Type: | Pretzels |
| Footnote 1: | Processed in a nut free environment make this snack safe for nut free schools and offices. |
| Global Product Type: | Snacks |
| Gluten Free: | Yes |
| Kosher: | Yes |
| Non-GMO: | Yes |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Pack |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 3.02 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.37 × 5.75 in |
Be the first to review “Mini Pretzels. 0.92 oz Pack, 36 Packs/Box, 2 Boxes/Carton” Cancel reply
Related products
-
Abyss Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month(Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
WorkStyle Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.75, Pink Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$16.29 Add to cart -
Sweet ‘N Salty Gluten-Free Dark Chocolate Sea Salt Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart -
Harmony Weekly/Monthly Poly Planner, 8.81 x 7.88, Pink Cover, 13-Month: Jan 2026 to Jan 2027
$30.79 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.