0
Muffins Variety Pack, Assorted Flavors, 4 oz Pack, 15 Packs/Carton
$75.00
Enjoy a treat with your morning coffee in the breakroom or at your desk. This Muffin Assortment comes with Individually wrapped muffins in Banana Nut, Chocolate Chip, and Wild Blueberry flavors. Food Type: Muffins; Flavor: Banana Nut; Chocolate Chip; Wild Blueberry; Capacity (Weight): 4 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
SKU: GRR90000067
Categories: Breakroom Supplies, Caffeinated, Coffee, Condiments, Food, Foodservice, Fresh Food, Meals & Snack Bars
Brand: Otis Spunkmeyer®
| Capacity (Weight): | 4 oz |
|---|---|
| Contains Dairy: | No |
| Contains Nuts: | No |
| Flavor: | Banana Nut; Chocolate Chip; Wild Blueberry |
| Food Type: | Muffins |
| Global Product Type: | Pastries |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | No |
| Non-GMO: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Pack |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 2.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.00 × 10.00 in |
Be the first to review “Muffins Variety Pack, Assorted Flavors, 4 oz Pack, 15 Packs/Carton” Cancel reply
Related products
-
Warm ‘N Chewey Gluten-Free Blueberry/Lemon Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart -
Elizabeth Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Floral Artwork, Blue Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart -
Warm ‘N Chewy Gluten-Free Oatmeal/Chocolate Chip Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart -
Dewdrop Academic Weekly Monthly Planner, Watercolor Floral, Blue/Gray/Purple Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$26.19 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.