0
Nacho Cheese Dip ToGo Cups, 3.63 oz Cup, 30/Carton
$138.95
Spice up your midday snack with this Tostitos® Nacho Cheese Dip. ToGo cups of deliciously cheesy dip go great with other Tostitos chips, like Scoops or Bites. Grab a bag of crunchy Tostitos Chips and one of these Nacho Cheese ToGo cups, and you’ll have yourself a great tasting quick snack. Perfect for the office breakroom or for the vending machine. The only problem with these Tostitos Nacho Cheese cups is that you’ll always want more! Food Type: Dips & Spreads; Flavor: Nacho Cheese; Capacity (Weight): 3.63 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 3.63 oz |
|---|---|
| Contains Crustacean/Shellfish: | No |
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Eggs: | No |
| Contains Fish: | No |
| Contains Nuts: | No |
| Contains Sesame: | No |
| Contains Soy: | No |
| Contains Wheat: | No |
| Flavor: | Nacho Cheese |
| Food Type: | Dips & Spreads |
| Global Product Type: | Condiments |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | No |
| Non-GMO: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Cup |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 8.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.35 × 4.45 in |

Reviews
There are no reviews yet.