0
Premium Berry Jam Shortbread Cookies, Raspberry and Strawberry Variety, 2 oz Pack, 36 Packs/Carton
$24.99
Buttery, melt-in-your-mouth shortbread is a wonderful treat any time of year. Delicious fruit jam center perfectly complements the cookie’s light, sweet flavor. Single-serving, stay-fresh packaging makes them ideal for those who prefer portion-controlled products. Food Type: Cookies; Flavor: Raspberry; Strawberry; Capacity (Weight): 2 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
SKU: KNOBIS59638
Categories: Boxes & Bins, Desk Accessories & Workspace Organizers, Food, Foodservice, Hardware, Tools & Accessories, Janitorial & Facilities, Meals & Snack Bars, Office, Snacks
Brand: Knott's Berry FarmĀ®
| Capacity (Weight): | 2 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Kosher Certified |
| Flavor: | Raspberry; Strawberry |
| Food Type: | Cookies |
| Global Product Type: | Cookies |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | Yes |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Pack |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 5.54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.68 × 6.53 in |
Be the first to review “Premium Berry Jam Shortbread Cookies, Raspberry and Strawberry Variety, 2 oz Pack, 36 Packs/Carton” Cancel reply
Related products
-
Midnight Garden Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Floral Artwork, Black/Pink/Green Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$27.24 Add to cart -
Harmony Weekly/Monthly Poly Planner, 8.81 x 7.88, Pink Cover, 13-Month: Jan 2026 to Jan 2027
$30.79 Add to cart -
WorkStyle Monthly Desk Pad Calendar, 21.75 x 17, White Sheets, Teal Headband/Clear Corners, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$26.49 Add to cart -
Contempo Lite Academic Year Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.87, Black Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$24.09 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.