0
Protein Bar Minis, Chocolate Chip Cookie Dough, 0.81 oz Bar, 14/Box
$32.84
Great taste and big protein from Quest® come in a fun-sized snack you can take anywhere. Quest® Protein Bar Minis are a protein bar you can enjoy at home, on the go or anytime you need a pick-me-up. Each bar contains 8 g of protein, 2 g of net carbs and less than 1 g of sugar. Food Type: Nutrition & Snack Bars; Flavor: Chocolate Chip Cookie Dough; Capacity (Weight): 0.81 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 0.81 oz |
|---|---|
| Compliance Standards: | Kosher Certified |
| Contains Nuts: | Yes |
| Flavor: | Chocolate Chip Cookie Dough |
| Food Type: | Nutrition & Snack Bars |
| Global Product Type: | Protein Bars |
| Gluten Free: | Yes |
| Kosher: | Yes |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Bar |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 0.86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.00 × 2.42 in |
Be the first to review “Protein Bar Minis, Chocolate Chip Cookie Dough, 0.81 oz Bar, 14/Box” Cancel reply
Related products
-
WorkStyle Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.75, Pink Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$16.29 Add to cart -
WorkStyle Stitched Monthly Planner, 11 x 8.5, Sunbaked Clay Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$13.51 Add to cart -
Hera Weekly Monthly Planner, Wavy Lines, 11 x 8.5, Black/Gold Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$26.19 Add to cart -
Abyss Weekly/Monthly Planner, 8.5 x 5.5, Water-Inspired Artwork, Blue Cover, 12-Month(Jan-Dec): 2026
$21.21 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.