0
Quarantine Snack Box, 42 Assorted Snacks/Box, 5 lb Box
$86.23
Time to embrace your indulgent side during these stressful times with this Quarantine Snack Box. Packed with tons of different chips, cookies, and crackers, this box will surely put a smile on your face while at home. Food Type: Snack Variety Packs; Flavor: Assorted; Capacity (Weight): 5 lb; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 5 lb |
|---|---|
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Nuts: | Yes |
| Flavor: | Assorted |
| Food Type: | Snack Variety Packs |
| Global Product Type: | Snacks |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | No |
| Non-GMO: | No |
| Package Includes: | (4) Combos (Cheddar Cheese Stuffed Snacks); (4) Keebler Cookie Variety; (4) Mini Chips Ahoy; (4) Nabisco Cookie Variety; (4) Oreos; (4) Pop Secret Popcorn; (4) Pop Tarts; (4) Pringles; (4) Ritz Bits; (6) Slim Jims |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Box |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 5.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.25 × 5.37 in |

Reviews
There are no reviews yet.