0
Real Steak Jerky, Chipolte Cracked Pepper, 2.5 oz Bag
$7.80
Like eating steak in a bag. Chef-crafted using hand-cut premium cuts of meat. Slow-smoked to tender perfection using a proprietary smoking process. Nitrite-free and packed with protein. Food Type: Meat Sticks & Jerky; Flavor: Chipolte Cracked Pepper; Capacity (Weight): 2.5 oz; Gluten Free: Yes.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 2.5 oz |
|---|---|
| Flavor: | Chipolte Cracked Pepper |
| Food Type: | Meat Sticks & Jerky |
| Global Product Type: | Jerky |
| Gluten Free: | Yes |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Packaging: | Bag |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 1.30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.19 × 3.38 in |


Reviews
There are no reviews yet.