0
Snack Mix Savory Traditional, 4.5 oz Bag, 8/Box
$34.99
The original Chex Mix you love! It’s corn Chex, wheat Chex, pretzels, rye chips, bagel chips and mini breadsticks combined with a unique seasoning blend for a one-of-a-kind snack. Makes a great snack for in the office or on the go. Individually wrapped bags. Food Type: Snack Mix; Flavor: Savory Traditional; Capacity (Weight): 4.5 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | 4.5 oz |
|---|---|
| Contains Crustacean/Shellfish: | No |
| Contains Dairy: | No |
| Contains Eggs: | No |
| Contains Fish: | No |
| Contains Nuts: | No |
| Contains Sesame: | No |
| Contains Soy: | Yes |
| Contains Wheat: | Yes |
| Flavor: | Savory Traditional |
| Food Type: | Snack Mix |
| Global Product Type: | Snacks |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | No |
| Non-GMO: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Bag |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 2.57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.57 × 7.12 in |
Be the first to review “Snack Mix Savory Traditional, 4.5 oz Bag, 8/Box” Cancel reply
Related products
-
WorkStyle Monthly Desk Pad Calendar, 21.75 x 17, White Sheets, Teal Headband/Clear Corners, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$26.49 Add to cart -
Hera Weekly Monthly Planner, Wavy Lines, 11 x 8.5, Black/Gold Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$26.19 Add to cart -
Badge Geo Weekly/Monthly Planner, 11 x 8.5, Green Cover, 13-Month (Jan-Jan): 2026
$35.56 Add to cart -
Weekly Appointment Book Refill Hourly Ruled, 6.25 x 3.25, White Sheets, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$22.25 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.