Snack Stacks, Assorted Flavors, 18 Cups/Carton
$25.58
Enjoy the crisp, crunchy, hit-the-spot taste of potato and your choice of three delicious flavors. This variety pack includes single-serve cups of Original, Cheddar Cheese, and Sour Cream and Onion flavors. Insanely light, crispy and never greasy, they’re bursting with salty, savory flavor. These conveniently sized small cups make it easy to grab n’ go. Create snacking moments wherever and whenever; Grab a cup as a pick-me-up for after school or pack into school lunch boxes. Bring these portable snacks to game time and pack a few for other Pringles® fans. Stash this anytime snack in your pantry or work desk to enjoy anytime. Share the variety pack at your next cookout or BBQ to turn up the flavor and fun among family and friends. Get your hands on Pringles® potato crisps for enticing flavor options that keep you coming back, stack after stack.?. Food Type: Chips; Flavor: (6) Cheddar Cheese; (6) Original; (6) Sour Cream; Capacity (Weight): (6) 0.67 oz; (12) 0.74 oz; Sugar Free: No.
100 in stock
| Capacity (Weight): | (6) 0.67 oz; (12) 0.74 oz |
|---|---|
| Contains Crustacean/Shellfish: | No |
| Contains Dairy: | Yes |
| Contains Eggs: | No |
| Contains Fish: | No |
| Contains Nuts: | No |
| Contains Sesame: | No |
| Contains Soy: | No |
| Contains Wheat: | Yes |
| Flavor: | (6) Cheddar Cheese; (6) Original; (6) Sour Cream |
| Food Type: | Chips |
| Global Product Type: | Snacks |
| Gluten Free: | No |
| Kosher: | No |
| Non-GMO: | No |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Product Packaging: | Cup |
| Sugar Free: | No |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Vegan: | No |
Additional information
| Weight | 1.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.56 × 10.88 in |
Related products
-
Warm ‘N Chewy Gluten-Free Oatmeal/Chocolate Chip Seed and Oat Bar, 1.6 oz Bar, 9/Box
$29.23 Add to cart -
Contempo Lite Academic Year Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.87, Black Cover, 12-Month (July to June): 2025 to 2026
$24.09 Add to cart -
WorkStyle Weekly/Monthly Planner, 8.75 x 7.75, Pink Cover, 12-Month (Jan to Dec): 2026
$16.29 Add to cart -
Floradoodle Weekly/Monthly Professional Planner, Floral Artwork, 11 x 8.5, Black/White Cover, 12-Month (Jan-Dec): 2026
$35.14 Add to cart

Reviews
There are no reviews yet.