0
Soak Proof Tableware, Plate, Foam, 10.25″ dia, White, 25/Pack, 10 Packs/Carton
$90.52
Sturdy, disposable tableware for all your office needs. Ideal for everyday use. Dinnerware Type: Plate; Material Type: Foam; Material(s): Foam; Shape: Round.
100 in stock
| Color Family: | White |
|---|---|
| Color(s): | White |
| Diameter: | 10.25" |
| Dinnerware Type: | Plate |
| Global Product Type: | Plates |
| Material(s): | Foam |
| Material Type: | Foam |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Product Biodegradability Indicator: | N |
| Product Compostability Indicator: | N |
| Shape: | Round |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 7.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.06 × 16.88 in |

Reviews
There are no reviews yet.