0
T-3008U Toner, 43,900 Page-Yield, Black
$121.46
Deliver crisp, high definition output perfect for text or images. Easy to install and replace. Device Types: Laser Printer; Color(s): Black; Page-Yield: 43,900; Supply Type: Toner.
100 in stock
| Color(s): | Black |
|---|---|
| Device Types: | Laser Printer |
| For Use With: | Toshiba e-STUDIO 2008A, 2508A, 3008 AG, 3008A, 3508A, 4508A, 5008 AG, 5008A |
| Global Product Type: | Toner/Toner Cartridges |
| OEM/Compatible: | OEM |
| Page-Yield: | 43,900 |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Remanufactured: | No |
| Supply Type: | Toner |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
Additional information
| Weight | 2.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.77 × 4.77 in |

Reviews
There are no reviews yet.